Nieoficjalne Forum Best You
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Które prezentacje najbardziej warto odkrywać?

2 posters

Go down

Które prezentacje najbardziej warto odkrywać? Empty Które prezentacje najbardziej warto odkrywać?

Pisanie by Admin 2016-03-23, 11:18

Które prezentacje zrobiły dla was największą różnicę jeśli chodzi o faktyczne zmiany w życiu?

Dla mnie chyba najwięcej jak dotąd wniosła prezentacja "Bieg V: Finisz". Niby taka prosta informacja, niemal oczywista ale dla mnie była bardzo pomocna - jak rozpoznać, że postanowienie jest "opanowane" i już nie trzeba się nim zajmować - musisz po prostu "czuć, że stało się częścią Ciebie, nie wymaga od Ciebie wysiłku ani się nie zastanawiasz czemu lub czy chcesz to robić.

Oczywiście nie widziałem wszystkich prezetnacji (pewnie gdzieś max koło połowy widziałem) ale nic innego nie było dla mnie tak odkrywcze.

A co Wy uważacie na najbardziej wartościowe?

Admin
Admin

Liczba postów : 5
Join date : 16/03/2016

https://best-you.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Które prezentacje najbardziej warto odkrywać? Empty Re: Które prezentacje najbardziej warto odkrywać?

Pisanie by cbapp 2016-03-23, 11:49

Mi oczy otworzyła prezentacja "2 rytuały". Początkowo w ogóle ją pominąłem, inne rzeczy wydawały się ciekawsze, ale ostatecznie to chyba właśnie ona stała się głównym źródłem zmiany na lepsze, tuż obok samego codziennego zaznaczania postanowień. Moja niechęć wynikała głównie z tego, że już wcześniej miałem swój "genialny" system wieczorów i poranków, który miał jednak pewną podstawową wadę - nie był nawykowy i za każdym razem musiałem się zastanawiać, którą czynność chcę dzisiaj wykonać, a którą nie, plus do tego jeszcze liczyłem sobie za nie punkty, czyli w ogóle masakra Razz Tymczasem dobrze przemyślana procedura (wolę jednak słowo "procedura" zamiast "rytuał") daje nam naprawdę dużo więcej - po pewnym czasie rzeczy robią się automatycznie.

Dodatkowo prezentacja ta ma dla mnie o tyle wartość, że stała się dla mnie inspiracją i poszedłem o kilka kroków dalej. Po pierwsze, odkryłem świetny sposób na szybkie zapamiętywanie procedur, jakim jest układanie rymowanek. Dzięki temu po 2-3 dniach nie trzeba sobie już nic szczególnie przypominać, tylko lecieć według zapamiętanego tekstu rymowanki. Po drugie z kolei, oprócz procedury porannej i wieczornej dodałem sobie jeszcze procedurę na środek dnia, procedurę przerwy w pracy i parę innych takich Smile Więc no, mojego wkładu trochę w tym było, ale prawdopodobnie gdyby nie Damian, to nadal liczyłbym te swoje punkty Razz

Z innych prezentacji myślę, że dosyć ważny jest bieg IV, tzn. żeby uważać na przedwczesną pewność siebie, plus do tego odkryciem była dla mnie anatomia pokusy, wraz z podstawową metodą ich odpierania.

cbapp

Liczba postów : 2
Join date : 23/03/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach